Polecane gazetkiMajówka - promocje

Media Expert - Gazetka Promocyjna - 18 kwi - 10 maj 2017

Informacje

Sieć Media Expert

2.9 (69 głosów)
Strony
Produkty
media-expert-gazetka-promocyjna-strona-1

Sieć Media Expert

2.9 (69 głosów)

Najnowsze opinie

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Anka
  • 29/12/2016
Sklep na ul. Mszczonowskiej w Skierniewicach. Kupując pralkę na raty zostałam naciągnięta przez jednego ze sprzedawców na kwotę 130 zł. Otrzymałam rzekomo gratisy, które następnie zostały doliczone do faktury. Przekonałam się o tym dopiero po otrzymaniu umowy kredytu (rat) do zapłacenia. Pomijam całą resztę, bo na raty też zostałam naciągnięta (opłata obsługi kredytu), ale wynikało to z mojej niewiedzy i pokrętnego tłumaczenia w sklepie. Zawsze sądziłam, że sprzedawca powinien tak doradzać, by klient był zadowolony i chciał wrócić po inne towary. Ja przestrzegam. Dopóki nie macie czarno na białym nie wierzcie w dobrą wolę sprzedawcy - przynajmniej w tym sklepie. I tak oto kupiłam proszek na raty jako gratis do pralki.
Default avatar
  • Iza Modrzejewska Fałek
  • 12/12/2016
Sklep na Ul.Krakowskiej.we Wrocławiu.Uważajcie na CENY! !!!!kupiłam robota planetarnego który miał kosztować 599 zł taka była cena na polce ,ale przy kasie juz widniało 699 .po zwrócenie uwagi,ze powinni sprzedać po cenie jaka jest na polce a mi zwrócić różnice twierdzili ze nie maja takiej możliwości.Pani kierownik rzekoma natomiast wcisnela mi kit ze nie muszą dawać ceny produktu który nie jest wystawiony! !ale do rzeczy różnicy nie otrzymałam nie zrobiłam zdjęcia wtedy a 2 dni później była już cena prawidłowa! !!!!!!czyżby Media Expert zorientował się ze działa niezgodnie z prawem? ?? Punkt dla nich ze udało się im mnie splawic i nie poszło to dalej. dla mnie są jawnym OSZUSTAMI.
S3 14100275 1102873316467036 644707771966166652 n
  • 28/11/2016
NIE POLECAM W PILE MEDIA EXPERT ( GALERIA VIVO ) NIE PRZYJEMNA OBSŁUGA.SKŁADAJĄC REKLAMACJE JEDEN Z PANÓW PRACUJĄCYCH W SKLEPIE ZACZĄŁ MNIE ZASTRASZAĆ IŻ ZOSTANĘ OBCIĄŻONY KOSZTAMI NAPRAWY ORAZ PRZESYŁKI . POSIADAM SMARTFON GALAXY A3 2016 BLAC OD 23 LIPCA 2016 TELEFON POSIADA 2 LETNIĄ GWARANCJĘ ORAZ ROCZNE UBEZPIECZENIE SPRZĘTU (Gwarancja Plus-wariant pu 12 ( 300 zł) , Gwarancja Plus - wariant BN pakiet ( 49 zł) . UŻYTKUJE GO OD 5 MIESIĘCY I W TELEFONIE ZOSTAŁ USZKODZONY WYŚWIETLACZ ( tak stwierdził serwis sklepu media expert , który chciał za naprawę 350 zł , na którą się oczywiście nie zgodziłem. )PRZED WYSTĄPIENIEM SZKODY TELEFON PODŁĄCZYŁEM DO ŁADOWANIA I PO KILKU MINUTACH ODŁĄCZYŁEM I BYŁ ROZLANY CAŁY EKRAN NA NIEBIESKO . DZIŚ ODEBRAŁEM TELEFON ZE SKLEPU KTÓRY JEST NIE NAPRAWIONY , ZOSTAŁO ŚCIĄGNIĘTE SZKŁO OCHRONNE BEZ MOJEJ WIEDZY ORAZ TELEFON JUŻ W OGÓLE SIĘ NIE WŁĄCZA . POSTANOWIŁEM SKORZYSTAĆ Z UBEZPIECZENIA SPRZĘTU GDZIE UBEZPIECZYCIEL ODRZUCIŁ MOJE ZGŁOSZENIE I SKIEROWAŁ MNIE ABYM UDAŁ SIĘ DO SKLEPU Z USZKODZONYM SPRZĘTEM.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.